Klinika
Strona główna / Klinika

 

grupa-e

Klinika KOCHam 100matologię to miejsce z 21-letnią tradycją, łączące najwyższej klasy specjalistów, powstałe po przekształceniu gabinetu CZARDENT JOANNA CZARNOWSKA. Właściciel Kliniki Pan Jacek Koch stworzył wyjątkowe miejsce, które wraz z idealnie dobranym zespołem ekspertów- ludzi kompetentnych, a jednocześnie niezwykle ciepłych, sprzyja niepowtarzalnej atmosferze,która przekazywana jest i naszym Pacjentom. Przychodząc na wizytę mają więc Państwo gwarancję, że zostaną przyjęci w najlepszy możliwy sposób- dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu, najnowszych technik leczenia oraz aktualnej wiedzy medycznej. Zapewniamy opiekę w każdej dziedzinie stomatologii- od higienizacji, po implantologię. Jednak nie samym lekarzem klinika żyje- tworzą ją również Państwo, dzięki czemu KOCHam 100matologię to miejsce, do którego chce się wracać.

 

Klinika KOCHam 100matologię to wyjątkowy punkt na stomatologicznej mapie Wrocławia. To miejsce, które powstało z ogromnej pasji i miłości do stomatologii, łączące w sobie przyjemną atmosferę, światowe standardy leczenia oraz najwyższy komfort. Doświadczony zespół, kompleksowość usług oraz dogodna lokalizacja sprawiają, że jest to miejsce w którym gruntowną opieką otoczymy każdego Pacjenta – bez względu na wiek, czy złożoność problemu. Nasz profesjonalizm docenili już m.in. koszykarze WKS Śląsk Wrocław, nad których mistrzowskimi uśmiechami również czuwamy. Ponadto, jesteśmy w trakcie wdrażania  innowacyjnego projektu, który ma uzdrowić zęby w polskich szkołach, a o którym dowiecie się Państwo wkrótce.

Główną ideą naszej kliniki jest holistyczne podejście do Pacjenta, czyli wielokierunkowe spojrzenie na zdrowie zębów i ich wpływ na cały organizm. U nas znajdą Państwo nie tylko fizjoterapeutów i osteopatów,ale również internistę, która diagnozuje i przygotowuje Pacjentów przed dłuższymi planami leczenia . Naszym celem jest zwrócenie szczególnej uwagi na to, jak duży wpływa ma zdrowa jama ustna na cały organizm oraz strefę psychiczną i odwrotnie -strefa psychologiczna i fizyczna oddziałuje na zdrowe zęby i nie da się tego oddzielić.

Galeria

galeria_1 galeria_2 galeria_3