Lekarze
Strona główna / O nas / Zespół

lek. stom.

Joanna Czarnowska

chirurg, implantolog

Stomatologia jest jej największą pasją, szczególnie chirurgia i implantologia. W Klinice, oprócz przeprowadzania zabiegów, jest głównym koordynatorem kompleksowych i indywidualnych planów leczenia. Uwielbia być na bieżąco, dlatego stawia na ciągły rozwój...

stomatologia jest jej największą pasją, szczególnie chirurgia i implantologia. Miłość ta zrodziła się jeszcze w szkole podstawowej, kiedy Joanna z zapałem zalepiała dziury w ławkach. Kocha dzieci, dlatego zależy jej na ich komforcie - niezależnie od tego czy są pacjentami,czy towarzyszami swoich rodziców. W Klinice, oprócz przeprowadzania zabiegów, jest głównym koordynatorem kompleksowych i indywidualnych planów leczenia. Uwielbia być na bieżąco, dlatego stawia na ciągły rozwój i bierze udział w rozmaitych szkoleniach. Osiągnęła cel, jakim było stworzenie holistycznej kliniki stomatologicznej, która będzie profesjonalnie diagnozować i rozwiązywać problemy z jamą ustną, a także im zapobiegać.

lek. stom.

Karolina Andrzejewska

stomatologia estetyczna, protetyka, endodoncja

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach naukowych. Swoją wiedzę szczególnie pogłębia w dziedzinach stomatologii estetycznej i endodoncji...

Ukończyła stomatologię na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach naukowych. Swoją wiedzę szczególnie pogłębia w dziedzinach stomatologii estetycznej i endodoncji... Zadowolenie pacjenta stanowi dla niej podstawę satysfakcji z wykonywanej pracy.  Oprócz pasji zawodowych realizuje się w sporcie, a w wolnych chwilach pochłania ją dobra literatura.

lek. stom.

Lucyna Zapała

stomatologia zachowawcza, protetyka, endodoncja,

Jest absolwentką wydziału lekarsko- dentystycznego AM we Wrocławiu i Inżynierii Biomedycznej Politechniki Wrocławskiej. Interesuje się głównie stom. zachowawczą, endodoncją i protetyką.

Jest absolwentką wydziału lekarsko- dentystycznego AM we Wrocławiu i Inżynierii Biomedycznej Politechniki Wrocławskiej. Interesuje się głównie stom. zachowawczą, endodoncją i protetyką. Wciąż doskonali swoje umiejętności zawodowe. Wolny czas lubi spędzać aktywnie.

lek. stom.

Izabela Tyszkiewicz

periodontolog

Specjalista periodontolog, w Klinice zajmuje się głównie leczeniem przyzębia, pracuje też we wrocławskiej Akademii Medycznej. Izabela całkowicie poświęca się pracy, bo wie jak wielką wagę ma to, co robi.

lek. stom.

Monika Bazała-Nowicka

chirurg

25-letnie doświadczenie zawodowe (zdobyte głównie przez pierwsze lata w Klinice Chirurgii Szczękowo - Twarzowej we Wrocławiu) utwierdziło ją w przekonaniu, że wykonywanie zawodu musi być pasją, a nie obowiązkiem.

25-letnie doświadczenie zawodowe (zdobyte głównie przez pierwsze lata w Klinice Chirurgii Szczękowo - Twarzowej we Wrocławiu) utwierdziło ją w przekonaniu, że wykonywanie zawodu musi być pasją, a nie obowiązkiem. Tylko wtedy pacjent może w pełni nam zaufać, co w rezultacie przekłada się na jakość i profesjonalizm wykonywanych zabiegów.