Wszyscy
Strona główna / O nas / Zespół

lek. stom.

Joanna Czarnowska

chirurg, implantolog

Stomatologia jest jej największą pasją, szczególnie chirurgia i implantologia. W Klinice, oprócz przeprowadzania zabiegów, jest głównym koordynatorem kompleksowych i indywidualnych planów leczenia. Uwielbia być na bieżąco, dlatego stawia na ciągły rozwój...

stomatologia jest jej największą pasją, szczególnie chirurgia i implantologia. Miłość ta zrodziła się jeszcze w szkole podstawowej, kiedy Joanna z zapałem zalepiała dziury w ławkach. Kocha dzieci, dlatego zależy jej na ich komforcie - niezależnie od tego czy są pacjentami,czy towarzyszami swoich rodziców. W Klinice, oprócz przeprowadzania zabiegów, jest głównym koordynatorem kompleksowych i indywidualnych planów leczenia. Uwielbia być na bieżąco, dlatego stawia na ciągły rozwój i bierze udział w rozmaitych szkoleniach. Osiągnęła cel, jakim było stworzenie holistycznej kliniki stomatologicznej, która będzie profesjonalnie diagnozować i rozwiązywać problemy z jamą ustną, a także im zapobiegać.

lek. stom.

Karolina Andrzejewska

stomatologia estetyczna, protetyka, endodoncja

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach naukowych. Swoją wiedzę szczególnie pogłębia w dziedzinach stomatologii estetycznej i endodoncji...

Ukończyła stomatologię na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach naukowych. Swoją wiedzę szczególnie pogłębia w dziedzinach stomatologii estetycznej i endodoncji... Zadowolenie pacjenta stanowi dla niej podstawę satysfakcji z wykonywanej pracy.  Oprócz pasji zawodowych realizuje się w sporcie, a w wolnych chwilach pochłania ją dobra literatura.

lek. stom.

Lucyna Zapała

stomatologia zachowawcza, protetyka, endodoncja,

Jest absolwentką wydziału lekarsko- dentystycznego AM we Wrocławiu i Inżynierii Biomedycznej Politechniki Wrocławskiej. Interesuje się głównie stom. zachowawczą, endodoncją i protetyką.

Jest absolwentką wydziału lekarsko- dentystycznego AM we Wrocławiu i Inżynierii Biomedycznej Politechniki Wrocławskiej. Interesuje się głównie stom. zachowawczą, endodoncją i protetyką. Wciąż doskonali swoje umiejętności zawodowe. Wolny czas lubi spędzać aktywnie.

lek. stom.

Izabela Tyszkiewicz

periodontolog

Specjalista periodontolog, w Klinice zajmuje się głównie leczeniem przyzębia, pracuje też we wrocławskiej Akademii Medycznej. Izabela całkowicie poświęca się pracy, bo wie jak wielką wagę ma to, co robi.

lek. stom.

Monika Bazała-Nowicka

chirurg

25-letnie doświadczenie zawodowe (zdobyte głównie przez pierwsze lata w Klinice Chirurgii Szczękowo - Twarzowej we Wrocławiu) utwierdziło ją w przekonaniu, że wykonywanie zawodu musi być pasją, a nie obowiązkiem.

25-letnie doświadczenie zawodowe (zdobyte głównie przez pierwsze lata w Klinice Chirurgii Szczękowo - Twarzowej we Wrocławiu) utwierdziło ją w przekonaniu, że wykonywanie zawodu musi być pasją, a nie obowiązkiem. Tylko wtedy pacjent może w pełni nam zaufać, co w rezultacie przekłada się na jakość i profesjonalizm wykonywanych zabiegów.

asystentka

Paulina Stefaniak

Dyplomowana asystentka z uprawnieniami unijnymi, w Klinice asystuje lekarzom stomatologom.

Paulina Stefaniak

Dyplomowana asystentka z uprawnieniami unijnymi, w Klinice asystuje lekarzom stomatologom.

asystentka

Ania Stasieńko

Certyfikowana asystentka stomatologiczna z uprawnieniami unijnymi, dodatkowo w trakcie szkolenia na technika elektroradiologii. To chodząca empatia, która nigdy nie odmawia pomocy, a przy tym jest niezwykle skromna.

certyfikowana asystentka stomatologiczna z uprawnieniami unijnymi, dodatkowo w trakcie szkolenia na technika elektroradiologii. To chodząca empatia, która nigdy nie odmawia pomocy, a przy tym jest niezwykle skromna i pracowita.

higienistka

Izabela Jurczak

Dyplomowana higienistka z uprawnieniami unijnymi, w Klinice asystuje przy zabiegach chirurgicznych i nie tylko. Profesjonalnie i kompleksowo wykonuje zabiegi higienizacji i fluoryzacji. Przez otaczanie Pacjentów najlepszą możliwą opieką zyskała sobie ich zaufanie i szacunek.

Izabela Jurczak

dyplomowana higienistka z uprawnieniami unijnymi, w Klinice asystuje przy zabiegach chirurgicznych i nie tylko. Profesjonalnie i kompleksowo wykonuje zabiegi higienizacji i fluoryzacji. Przez otaczanie Pacjentów najlepszą możliwą opieką zyskała sobie ich zaufanie i szacunek.

asystentka

Magdalena Filipczak

Dyplomowany technik dentystyczny na Uniwersytecie Łódzkim. Asystuje przy wszystkich zabiegach i leczeniu. Niezwykle sympatyczna, kontaktowa i wesoła. Fanka pieczenia słodkości i ciast, dzięki czemu osładza życie całemu personelowi kliniki.

Magdalena Filipczak

Dyplomowany technik dentystyczny na Uniwersytecie Łódzkim. Asystuje przy wszystkich zabiegach i leczeniu. Niezwykle sympatyczna, kontaktowa i wesoła. Fanka pieczenia słodkości i ciast, dzięki czemu osładza życie całemu personelowi kliniki.

marketing, obsługa pacjenta

Natalia Kawalec

Ukończyła psychologię w biznesie Uniwersytetu SWPS. Oprócz zadań recepcyjnych odpowiada także za rozwijający się dział Marketingu i jest administratorem konta Facebook i Instagram.

ukończyła psychologię w biznesie Uniwersytetu SWPS. Oprócz zadań recepcyjnych odpowiada także za dział Marketingu i jest administratorem facebookowego konta. Jest ciągle zorientowana na rozwój wewnętrzny, ponadto cechuje ją duża empatia oraz otwartość na ludzi.

obsługa pacjenta

Katarzyna Polańska

Jako dyplomowany technik handlowiec umiejętnie wykorzystuje swoją wiedzę w działaniach kliniki. Do głównych jej zadań należy koordynacja sprawnego funkcjonowania recepcji.

Jako dyplomowany technik handlowiec umiejętnie wykorzystuje swoją wiedzę w działaniach kliniki. Do głównych jej zadań należy koordynacja sprawnego funkcjonowania recepcji. Dodatkowo zajmuje się zaopatrzeniem i organizacją zleceń związanych z działaniami placówki.