Naturoterapia
Strona główna / Usługi / Naturoterapia

 Naturoterapia Wrocław

Wybór Doskonałego Zdrowia to koncepcja programu kompleksowego uzdrawiania ciała, emocji, ducha, socjalnej adaptacji i rozwoju osobistego. To synergistyczna koordynacja i harmonijna regulacja procesów życiowych i aktywności CZŁOWIEKA w czterech spójnych obszarach – intelektu, psychiki, ducha i ciała.
Od samego początku naszego życia dokonujemy zarówno świadomych, jak i nieświadomych wyborów. One właśnie doprowadzają nas do tego miejsca, w którym jesteśmy w danym momencie – tu i teraz. Nasze zdrowie, relacje rodzinne, miejsce w społeczeństwie, majątek są rezultatem dokonanych wcześniej wyborów. Zdolność samodzielnego myślenia i podejmowania decyzji, to niezmiernie cenny i decydujący przywilej każdego człowieka. Stanowi on podstawę w budowaniu szczęścia, zdrowia i dobrobytu. Technologie Ekologii Myślenia pozwalają na dokonywanie świadomych wyborów w ważnych strefach naszego życia, takich jak: odżywianie, równowaga emocjonalna, wiedza, relacje, duchowość, aktywność fizyczna. Przyczyniają się one do odzyskania zdrowia, równowagi, siły ducha, budowania harmonijnych relacji. Mens sana in corpore sano. W zdrowym ciele zdrowy duch.
Wybór Doskonałego Zdrowia – jest właściwym kierunkiem i prowadzi każdego własną drogą zdrowia i siły życia, która jest jedna jedyna, niepowtarzalna, unikalna.

Przyroda i natura człowieka

  • nie dają żadnych kompromisów. Naśladując mądre reguły przyrody dajemy sobie szansę na szczęśliwe życie w zdrowiu. Wystarczy tylko zastosować je w swoim codziennym życiu. Kompleksowe programy Systemu Kontrolowanego Zdrowia skutecznie temu służą. Naszym zadaniem jest wskazywać drogę i pokazywać niesamowite możliwości synergii człowieka i natury.

System Kontrolowanego Zdrowia to kompleksowy program zarządzania własnym zdrowiem (Own Health Management). Program obejmuje 4 główne obszary życia człowieka.

  • Duch-Ciało- Psychika -Intelekt. Każdy z tych obszarów ma bezpośredni wpływ na jakość życia i zdrowia.
    Celem kompleksowego programu jest osiągnięcie wysokiego potencjału każdego z obszarów i ich harmonijna synergia. Jest to program wysokich technologii zdrowia, mocnego potencjału psychoemocjonalnego, rozwoju intelektu i duchowości.
  • Health Exchange – zmiana zdrowotnego potencjału człowieka. To aktywna osobista praca człowieka nad własnym zdrowiem według indywidualnie wyprofilowanego programu. Program ten składa się z kilku kolejnych etapów (od 3 do 7), spójnych z podstawowymi celami zdrowotnymi i życiowymi. Przebiegają one w wyznaczonych granicach czasowych.
    Przejście przez kolejne etapy Programu wspomaga coaching zdrowotny – jest to efektywne narzędzie wsparcia motywacji i działań
Dr Ałła Bazarova. Jest lekarzem medycyny, certyfikowanym coachem.
Studia medyczne i specjalizacje: ginekologia–położnictwo,dermatologia i wenerologia, kosmetologia ukończyła w Rosji.W Polsce nostryfikowała dyplom.Od ponad 20 lat skutecznie stosuje metody naturoterapii w pomocy pacjentom w powrocie do zdrowia.Tysiące osób z Rosji, Ukrainy, Kazachstanu,wielu krajów Europy otrzymało szansę na zdrowie i szczęście rodzinne. Od 20 lat jako nutriciolog i fitoterapeuta pracuje z profilaktycznymi programami zdrowotnymi stosując efektywne, kompleksowe programy żywieniowe, wysoko technologiczną fitoterapię i aromaterapię. W 2003r. w Moskwie i 2004r. w Sankt-Petersburgu na międzynarodowych kongresach otrzymała wyróżnienia za swój praktyczny wkład na rzecz profilaktyki i edukacji zdrowotnej. Od 2010 roku wprowadza program Międzykulturowego Badania Jakości Życia i Zdrowia WHO – Vision IPG.

unnamed

KOCHam 100matologie w liczbach

TROCHĘ STATYSTYKI

100 %

JAKOŚCI
980 PACJENTÓW W ROKU
7 LUDZI W ZESPOLE
21 LAT DOŚWIADCZENIA
5480 UŚMIECHÓW

Pomożemy Ci w każdej sytuacji! Skontaktuj się z nami

- dobierzemy leczenie do Twoich potrzeb

Umów się na wizytę

71 783 37 01

kocham100matologie@gmail.com

Poznaj opinie i historie

naszych pacjetów:

„Jestem bardzo zadowolona, przyszłam z synkiem, który na ogół nie przepada za lekarzami, ale już od początku został oczarowany przez pracowników Kliniki i chętnie poszedł się pobawić, a cała wizyta - bajka- bez płaczu, kopania, histerii. Na finał dostał prezent, a w aucie spytał kiedy przyjdziemy znowu - byłam w szoku :)” Anna z Wrocławia

„Bałam się, że w takim miejscu nie będę miała gdzie zaparkować i będzie trzeba krążyć, albo wjechać na parking Sky Tower, ale Klinika ma super parking dla Klientów i bez problemu można sobie znaleźć miejsce, poza tym- wizyta bardzo fajnie minęła, pierwszy raz miałam wszystko tak szczegółowo i przystępnie wyjaśnione.” Zosia z Radwanic

„Duży pozytyw- zadzwoniłem z ostrym bólem zęba, nie mogłem spać w nocy- myślałem, że poczekam z tydzień, albo i więcej na wizytę, ale powiedziano mi, żebym przyszedł jak tylko będę mógł. Pani doktor przyjęła mnie bez problemu, stuknęła dwa razy i już wiedziała, że jest ropa pod zębem- co za wiedza! Będę się już trzymał tej Kliniki.” Kamil z Wrocławia